Oferta zakładu pogrzebowego z Rzeszowa

pogrzeby rzeszów

Ból po stracie bliskiej osoby może czasami sparaliżować bądź odebrać siły do życia. Nie można jednak zapominać o zmarłym, ale zapewnić mu godny pochówek. Zakład pogrzebowy oferujący pogrzeby Rzeszów zatrudnia empatycznych pracowników, którzy służą dobrą radą w każdej kwestii. Staramy się także jak najbardziej odciążyć państwa w tych chwilach, dlatego nasza bogata oferta dostosuje się do każdych potrzeb.

1. Zakres świadczeń funeralnych.
Usługi pogrzebowe obejmują nie tylko tradycyjne pogrzeby, ale także te kremacyjne. Wiedza i doświadczenie pozwalają na przeprowadzenie każdej ceremonii bez żadnych problemów. Przeszkodą nie jest również inne wyznanie osoby zmarłej.

2. Transport zza granicy.
Odległość nie jest żadną przeszkodą, kiedy wydarzy się tragiczny wypadek poza granicami Polski. Zwłoki zostają przywiezione do miejsca wieczystego pochówku drogą lądową lub powietrzną. W dodatku eksperci zajmą się wszelką dokumentacją z tym związaną, co zaoszczędza mnóstwo czasu i stresu bliskich. Najczęściej odprawiamy pogrzeby w Rzeszowie, jednak dojedziemy w każde inne wskazane miejsce.

3. Akcesoria pogrzebowe.
Dla najbliższych zawsze chcemy jak najlepiej, dlatego ważne jest także zadbanie o detale uroczystości. Najważniejszą decyzją będzie wybór trumny bądź urny, natomiast reszta jest już opcjonalna. Mimo wszystko warto przejrzeć resztę oferty – ubrania dla zmarłego, modlitewniki czy obrazki, ponieważ mogliśmy zapomnieć o pewnej wymienionej wyżej rzeczy.

4. Organizacja stypy.
Obecnie mija już zwyczaj organizowania styp, jednak warto pomyśleć choćby o skromnym ugoszczeniu osób, które przyjeżdżają na pogrzeb z daleka. Każdemu przyda się chwila odpoczynku, przemyśleń, rozmowy oraz wsparcia na duchu, co można zrobić przy wspólnym stole.

5. Wsparcie fundacji.
Uważamy, że każdy zasługuje na godny pochówek, bez względu na status społeczny czy ilość zgromadzonych za życia pieniędzy. Wierzymy, że nasze działania, takie jak poprawa jakości ostatniego pożegnania, stosowna przemowa, przygotowanie ciała do ceremonii oraz pomoc psychologiczna dla rodziny pogrążonej w żałobie doprowadzą do wprowadzenia pewnych standardów, z jakimi powinien odbyć się każdy pogrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *