Doświadczony dom pogrzebowy we Wrześni

Zakład pogrzebowy we Wrześni

Organizacja pogrzebu bliskiej osoby może dla wielu stanowić ogromne wyzwanie. Fachowe wsparcie, którego wówczas poszukują rodziny pogrążone w żałobie, oferuje od 1996 roku Dom Pogrzebowy Szymański, który służy pomocą mieszkańcom Wrześni i okolic.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, zakład ten zdobył zaufanie i uznanie społeczności lokalnej. Wysoka jakość usług oraz poszerzająca się oferta bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Obecnie dysponuje własną chłodnią, kwiaciarnią czy kaplicą pożegnalną. Dzięki profesjonalnemu personelowi domu pogrzebowego oraz ich etyce pracy i wyczuciu, rodziny mogą mieć pewność, że ich potrzeby zostaną w pełni zrealizowane, a cały proces organizacji ceremonii będzie przebiegał w sposób godny i szanujący pamięć zmarłego.

 

Pracownicy domu pogrzebowego we Wrześni niosą wsparcie w kwestiach formalnych

Moment odejścia bliskiej osoby jest bardzo trudnym doświadczeniem. Żałoba może być na tyle przytłaczająca, że załatwienie spraw formalnych może wydawać się wielkim wyzwaniem. W takich chwilach pracownicy zakładu pogrzebowego Szymański we Wrześni przyjmują na siebie dokumentacje urzędowe i cmentarne. W imieniu rodzin, uzyskują akt zgonu w USC, złożą wniosek o zasiłek pogrzebowy oraz zajmą się pracami na cmentarzu. To wszystko sprawia, że bliscy zmarłego będą mogli w spokoju skupić się na przygotowaniu do pożegnania swojego członka rodziny lub przyjaciela. 

Dom pogrzebowy Września – realizuje międzynarodowy transport zmarłych

Stres związany ze śmiercią bliskiego poza granicami kraju może być bardzo silny. Rodzina w bólu, wyobraża sobie za niemal niemożliwe, by sprowadzić z zagranicy bliską osobę do kraju. O ten proces zadba dom pogrzebowy Szymański, który całodobowo pod numerem 602 352 163 przyjmuje zlecenia na transport zmarłych na terenie Polski, jak i międzynarodowo. Wówczas ustalane są kwestie związane z rodzajem transportu – lądowy, morski bądź lotniczy – oraz wszelkie szczegóły opisujące przebieg procesu przewozu. Współpraca z tłumaczami, którzy w sprawny sposób przetłumaczą wymagane dokumenty oraz pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego bardzo przyspieszają cały proceder. 

Dom Pogrzebowy Szymański – Dane kontaktowe:

Adres: ul. Słowackiego 8

62-300 Września

Całodobowy numer tel.: 602 352 163

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *