Usługi pogrzebowe Warszawa – dlaczego warto wybrać zakład pogrzebowy „Cerber”

pogrzeby Cerber

Zakład pogrzebowy „Cerber” organizuje ceremonie pogrzebowe na wszystkich cmentarzach warszawskich oraz na terenie okolicznych miast regionu. Niezależnie od miejsca każda uroczystość realizowana jest zgodnie z zamówieniem złożonym przez rodzinę – organizatora pochówku. Otaczanie opieką rodzin pogrążonych żałobą jest naczelnym nakazem, którym w swojej działalności kierują się właściciele i pracownicy „Cerbera”.

Usługi pogrzebowe w zakładzie „Cerber”

Zgodnie z informacją ze strony warszawa.pogrzeby-cerber.pl w firmie można zamówić między innymi następujące usługi:
• Całodobową eksportację z miejsca zgonu do chłodni,
• Ceremonię pogrzebu finansowaną w ramach zasiłku pogrzebowego i kredytowaną do czasu wypłaty zasiłku,
• Przygotowanie Zmarłych do pochówku (tanatokosmetyka, balsamacja, ubiór),
• Własna chłodnia oraz sala pożegnań,
• Krajowy i zagraniczny transport Zmarłych eleganckimi karawanami Mercedes i Jaguar,
• Transport żałobników oraz duchownych,
• Sprzedaż trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych,
• Usługi florystyczne,
• Opracowanie i kolportaż nekrologów,
• Oprawa muzyczna, nagłośnienie, pamiątkowe obrazki z uroczystości żałobnych,
• Ekshumacje.

Ponadto firma zapewnia pomoc w załatwianiu formalności urzędowych. W przypadku pochówków z kremacją zakład pogrzebowy „Cerber” reprezentuje Rodzinę i w jej imieniu dopełnia wszelkich formalności oraz organizuje kremację.

karawany Cerber

Czym usługi pogrzebowe firmy „Cerber” różnią się od innych?

W katalogu usług zakładu pogrzebowego „Cerber” znajdujemy te wszystkie propozycje, które oferuję inne firmy funeralne. Różnicą zasadniczą jest jednak jakość świadczonych usług. W „Cerberze” liczy się każdy szczegół, z pozoru nieistotny drobiazg, wszak podczas ceremonii nie ma miejsca na pomyłki. Bardzo wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają rekomendacje zadowolonych klientów umieszczone w serwisie oraz fakt zamawiania ceremonii pogrzebowych przez rodziny sławnych i zasłużonych ludzi kultury, sportu, polityki, nauki.

Jak zamówić usługę pogrzebową w zakładzie „Cerber”?

Osoby zamawiające ceremonię mogą skorzystać z kilku dróg kontaktu. Najprościej jest zadzwonić na jeden z numerów alarmowych działających przez całą dobę we wszystkie dni roku. W ciągu dnia można odwiedzić biuro zakładu przy ulicy Górczewskiej 14 na Woli lub Hynka 4a w dzielnicy Włochy w Warszawie lub któreś z biur w miejscowościach podstołecznych. Dla osób, które wolą rozmowę w zaciszu domowym zakład oferuje usługi biura mobilnego – wizytę domową przedstawiciela, który odwiedza rodzinę w umówionym telefonicznie terminie.

Ile kosztuje pogrzeb organizowany przez firmę „Cerber”?

Patrząc na przepiękne dekoracje, wystawne wnętrza kaplicy, luksusową flotę wiele osób może odnieść wrażenie, że „Cerber” świadczy usługi pogrzebowe dla bogaczy. To złudne mniemanie – ostateczna cena pogrzebu zależy wyłącznie od zamawiającego. W przedsiębiorstwie realizowane są zamówienia mieszczące się cenowo w kwocie zasiłku pogrzebowego oraz ceremonie bardzo wystawne i kosztowne. Niezależnie od ceny zamawiający zawsze traktowani są jednakowo poważnie i otrzymują usługi na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *