Usługi kremacyjne w Strzelinie

kremacje strzelin

Pogrzeb tradycyjny, a więc taki z urną, nadal stanowi najpopularniejszą formę pochówku. Mimo wszystko nie można zignorować rosnącego zapotrzebowania na pogrzeby kremacyjne. Szacuje się, że dzisiaj około 30% wszystkich pogrzebów, to pogrzeby urnowe. Jest więc to zdecydowanie duży wzrost w porównaniu z latami 90.

Nowoczesne krematorium

Zakład pogrzebowy Olimp w Strzelinie wysłuchał potrzeb mieszkańców i jako jeden z pierwszych oddał w ręce mieszkańców nowoczesne krematorium. Dzięki temu czas oczekiwania mieszkańców, którzy pragną godnie pochować swoich bliskich, został skrócony.

Krematorium znajduje się przy ulicy Ząbkowickiej 78. To właśnie w tym miejscu wykwalifikowany personel przeprowadza kremacje w dwóch nowoczesnych piecach krematoryjnych włoskiej marki. Ponadto w pomieszczeniu znajduje się sala pożegnań, pomieszczenie chłodnicze oraz pomieszczenie socjalne dla pracowników okolicznych zakładów pogrzebowych.

Godny pogrzeb kremacyjny

Kremacja staje się coraz popularniejsza, ale budzi ona nadal wiele wątpliwości. Jeśli ostatnia wola co do pochówku nie była wyrażona, to rodzina może nie mieć pewności, czy aby kremacja była najodpowiedniejszą formą pochówku. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Olimp w Strzelinie gotowi są odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące kremacji. Pracownicy pragną, aby każdy człowiek mógł godnie pochować swojego bliskiego. Dlatego każda wykonywana usługa w zakładzie przeprowadzona jest wzorowo z zachowaniem bezpieczeństwa wobec ludzi i środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *