Usługi kamieniarskie Jan Ząbek

usługi kamieniarskie Jan Ząbek

Usługi kamieniarskie coraz częściej wprowadza są w ofertę zakładów pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Jan Ząbek od początku łączy ze sobą przygotowanie ceremonii pogrzebowej oraz pomników. Nagrobki są bowiem wyrazem pamięci o Zmarłym. To na nim składane są kwiaty i znicze, które upamiętniają życie drugiego człowieka.

Pomniki kiedyś i dzisiaj

Pomnik jest bardzo ważny. Zabezpiecza miejsce pochówku oraz jest jasna informacją dla wszystkich o tym, kto został pochowany w tym miejscu. W przeszłości niestety rodziny nie miały za dużego wyboru co do tworzywa. Większość pomników było tworzonych z lastryko. Dzisiaj oferta kamieni jest o wiele większa. Rodzina może już wybierać nie tylko kształt, ale również pomnik z marmuru lub granitu.

Granit i Marmur

Pomnik z granitu jest bardzo wdzięczny w pielęgnacji, wystarczy regularnie przemywać go wodą. Używanie specjalnych środków nie jest konieczne, a nawet niewskazane, gdyż może to zmatowić pomnik. Marmur jest odrobinę bardziej wymagający, ale dla osób, które regularnie odwiedzają grób swoich bliskich nie powinno to być to dużym problemem. Marmur jest również droższą opcją.

Usługi kamieniarskie – liczy się wykonanie

Nagrobek może być prosty lub na życzenie klienta posiadać elementy sztukateryjne. Kamieniarze z zakła Od lat tworzą pomniki, które zachwycają swoim stylem i jakością wykonania. Pracownicy zakładu kamieniarskiego Jan Ząbek oferują kompleksowe usługi z zakresu kamieniarstwa oraz przenoszą na rzeczywistość oczekiwania bliskich Osoby Zmarłej. Dzięki temu pomnik pozostaje trwały przez dziesiątki lat.

Jan Ząbek – usługi kamieniarskie

Pracownicy zakładu kamieniarskiego Jan Ząbek oferują gotowe wzory pomników lub przygotowane na indywidualne zlecenie klientów. Klient może wybrać pomnik, kształt, font, napis oraz kolor farby, jaką zostaną pokryte litery. Dla personelu zakładu kamieniarskiego nie ma rzeczy niemożliwych. Ponieważ celem pracowników jest stworzenie pomnika zgodne z zaleceniami klientów, każda osoba może mieć pewność, że pomnik spełni ich oczekiwania wizualne.

Aby zapoznać się z pełną ofertą usług kamieniarskich Jan Ząbek, warto odwiedzić stronę internetową https://kamieniarstwo.centrumpogrzebowe24.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *