Organizacja pogrzebu w firmie pogrzebowej Raszczuk Białystok

dom pogrzebowy raszczuk

Gdy odchodzą bliscy, chcemy z dala od świata zamknąć się i zatracić w przeżywaniu żalu i bólu. Tymczasem na rodzinie spoczywa obowiązek organizacji pogrzebu. Nie jest to ani łatwe, ani tanie. Warto wówczas skorzystać z pomocy profesjonalistów – zakład pogrzebowy Raszczuk Białystok może służyć za wzór jakości usług pogrzebowych w Białymstoku, okolicach miasta oraz na terenie Podlasia.

Od czego zacząć przygotowania ceremonii pogrzebowej?

Traumatyczne przeżycia nie sprzyjają zimnej kalkulacji i logice działania, a także odbierają siły i chęć do podejmowania jakichkolwiek wysiłków. Najlepiej więc skorzystać z numerów kontaktowych na stronie funer.com.pl i zgłosić pracownikom zakładu chęć współpracy w zakresie organizacji pochówku. Firma Raszczuk Białystok podejmie działania natychmiast – w pierwszej kolejności pracownicy zajmą się eksportacją ciała oraz załatwianiem formalności urzędowych. Niezależnie, czy śmierć zastała Zmarłego w domu, szpitalu czy w innym miejscu daleko od domu, nowoczesne autokarawany przewiozą ciało do przechowalni, a pracownicy zakładu pogrzebowego Raszczuk przygotują je do pochówku.

W urzędach, szczególnie w ZUS i KRUS działający w imieniu rodziny, pracownicy firmy załatwią wszelkie formalności związane z uzyskaniem aktów zgonu oraz zasiłku pogrzebowego, czy wypłaty należności z polis w firmach ubezpieczeniowych. Do czasu uzyskania gotówki rodzina Zmarłego może liczyć na kredytowanie. Warto również w tym miejscu podkreślić, że dzięki sprzedaży własnych produktów zakład pogrzebowy Raszczuk kalkuluje ceny usług na niewygórowanym poziomie. Oczywiście można również zlecić firmie organizację pochówku wysokobudżetowego.

Ceremonia pogrzebowa – ostatni prezent pożegnalny

Piękno, harmonia, podniosła atmosfera nieodmiennie kojarzą się z ceremoniami pogrzebowymi, które poza spełnieniem tradycyjnego obowiązku pogrzebania ludzkich szczątków mają na celu wyrażenie szacunku i oddanie ostatniego hołdu Zmarłemu – piękny pogrzeb jest jak pomnik zbudowany z emocji uczestników ceremonii.

W ofercie Domu Pogrzebowego Raszczuk są:
• Usługi transportowe ciała, żałobników (autokary na 20 i 40 miejsc), księdza, kwiatów,
• Przygotowanie grobu ( firma pośredniczy między administracją cmentarza a zleceniodawcami),
• Pochówki z odprowadzeniem ciała do grobu oraz z kremacją,
• Sprzedaż trumien i innych akcesoriów pogrzebowych,
• Przygotowanie ciała do pogrzebu,
• Przeprowadzenie ceremonii zgodnie ze scenariuszem ustalonym w porozumieniu z rodziną Zmarłego; ceremonie pogrzebowe mogą mieć charakter świecki lub wyznaniowy,
• Przygotowanie i transport wiązanek i wieńców kwiatowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *