Pogrzeb we Wrocławiu

usługi pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe oferują dziś pełen zakres usług z branży funeralnej. Nierzadko w grę wchodzi również transport zwłok, czy przeprowadzenie ekshumacji.

Choć czeka każdego, pogrzeb nadal jest tematem tabu. Przeciętny Kowalski branżę funeralną, a więc firmy zajmujące się pochówkiem, omija szerokim łukiem.

A przecież warto wiedzieć, jakie usługi świadczą zakłady pogrzebowe.

Formalności

Dobrze wybrać firmę, która dopełni wszelkich formalności w ZUS-ie, Urzędzie Stanu Cywilnego i w szpitalu. Będzie to po prostu wygodne, ale również oszczędzi czas, który konieczny jest do wypełnienia odpowiednich druków, zgłoszeń i organizacji logistyki. Firmy oferujące usługi pogrzebowe we Wrocławiu często wypełniają obowiązki związane z pochówkiem.

Akcesoria

Dużym udogodnieniem dla Rodziny pogrążonej w żalu po zmarłym, jest możliwość zakupu w domu pogrzebowym wszelkich niezbędnych akcesoriów. Taką ofertę posiada zakład pogrzebowy Olimp. Można wybrać na miejscu rodzaj trumny, bądź urny, a także krzyże i tabliczki. Zakład pogrzebowy z Wrocławia zajmuje się również transportem zwłok ze szpitala. Jeśli sytuacja tego wymaga, pracownicy firmy Olimp zapewniają także przywiezienie zwłok zza granicy.

pogrzeb

Usługi pogrzebowe we Wrocławiu

Bardzo istotne jest, w jakim obrządku zostanie przeprowadzony pogrzeb. Wybór należy oczywiście do Rodziny zmarłego, a Olimp – zakład pogrzebowy z Wrocławia, oferuje przeprowadzenie ceremonii w dowolnym obrządku wyznaniowym. Znajdziemy w tej firmie również szeroki wybór kwiatów, wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Trumna czy urna?

Coraz powszechniejszą kremację zwłok przeprowadzić należy w sposób profesjonalny. Olimp posiada własne krematorium, co gwarantuje wysoki poziom usług oraz znacząco obniża koszty procesu. Prochy mogą spocząć w jednej z wielu urn, jakie oferuje od ręki ten zakład pogrzebowy z Wrocławia.

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Specyfika branży funeralnej wymaga pełnej dyspozycyjności o każdej porze dnia i nocy. Konieczność zorganizowania pogrzebu może zaistnieć całkiem niespodziewanie. Olimp świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nieustannie pracownicy firmy służą pomocą w kwestii związanej z zapewnieniem godnego i profesjonalnego pochówku za rozsądną cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *