Transport zwłok z Niemiec do Polski

transport zwłok z Niemiec do Polski

Glob Drejka to firma obsługująca międzynarodowe przewozy zmarłych, której działalność związana jest w sposób szczególny z transportem zwłok z Niemiec do Polski. Każdego tygodnia realizuje ona kilkanaście zleceń tego typu, pomagając pogrążonym w żałobie rodzinom na terenie Polski i Niemiec. Doświadczeni pracownicy firmy Glob Drejka znajdują się przez całą dobę na terenie Republiki Federalnej Niemiec i gotowi są do sprawnego przeprowadzenia procedury transportu zwłok z Niemiec do Polski.

Podczas ostatnich miesięcy w programie realizowanym przez jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych opisywano działania nieuczciwej konkurencji, która podnosiła z dnia na dzień koszt transport ciała z Niemiec nawet kilkukrotnie i szantażowała w ten sposób rodziny pogrążone w żałobie, odmawiając wydania im ciała. Niestety ta firma cały czas prowadzi swoją działalność i nie zrezygnowała ze swoich skandalicznych praktyk, które wykorzystują lukę w polskim prawie, gdyż ustawodawca nie przewidział czegoś takiego jak kradzież zwłok. Bardzo prosimy o ostrożność.

pogrzeb

Na stronach firmy Glob odnajdziemy kompleksowe informacje związane z tym jak odbywa się i ile trwa transport zwłok z Niemiec. Pod numerem całodobowej linii telefonicznej (+48) 604 559 569 odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, wycenimy transport z Niemiec w zależności od miasta i ilości kilometrów, oraz poinformujemy o możliwości skremowania ciała na miejscu w Niemczech jeśli takie rozwiązanie jest przez Państwa rozważane.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi transportu zwłok z Niemiec firma uruchomiła też oficjalną stronę www poświęconą tylko zagadnieniu sprowadzenia zmarłych z Niemiec do Polski. Na stronie odnajdziemy poradnik i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Znajdziemy też informację na co uważać w związku z licznymi oszustwami o których wspominaliśmy powyżej. Obsługujemy transport z każdej miejscowości znajdującej się na terenie Niemiec, nie tylko największych miejscowości takich jak: Köln, Bonn, Hannover, Dortmund, Kassel, Stuttgart, München, Bremen, Berlin, Düsseldorf, Essen, Hamburg, Bochum czy Frankfurt. Nasze działania obejmują tez usługi prawnicze i organizację ceremonii pogrzebowej na miejscu w dowolnym mieście w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *