Dodatkowe usługi w zakładzie pogrzebowym

usługi pogrzebowe

Z pochówkiem związanych jest wiele spraw, które wymagają załatwienia praktycznie od razu już przynajmniej jeszcze przed pogrzebem. Część kwestii zostaje do zakończenia już po ceremonii.

Zmęczona i zdruzgotana rodzina może nie mieć świadomości, ile spraw nawarstwia się w przypadku śmierci bliskiej osoby, ale też po prostu nie jest emocjonalnie na siłach wiele zrobić. Dlatego konieczna staje się pomoc profesjonalnego i udzielającego naprawdę kompleksowego wsparcia zakładu pogrzebowego w Oleśnicy.

Na jakie usługi można liczyć?

Zakres usług pomiędzy poszczególnymi firmami, takimi jak zakład pogrzebowy dziś tylko nieznacznie się waha. Dzieje się tak ze względu na dużą konkurencję w ten branży. Każda firma pogrzebowa w mieście, takim jak Oleśnica i całej Polsce, chce więc wesprzeć klienta jak najbardziej całościowo. Oczywiście po śmierci i wypisaniu przez lekarz karty zgonu, o każdej porze dnia i nocy zakład pogrzebowy zabierze ciało do chłodni. Wystarczy tylko się z nim skontaktować. Firma tak profesjonalna, jak ta, której ofertę można znaleźć na stronie: https://in-memento.pl/ jest w stanie zaproponować także bardzo szeroki wybór akcesoriów oraz dewocjonaliów, takich jak trumny, urny czy krzyże. Może także przygotować elementy niezbędne do pochówku bez żadnych symboli religijnych.

Do profesjonalnej obsługi pogrzebu można zaliczyć także na przykład oprawę muzyczną, przemowę mistrza ceremonii czy zredagowanie nekrologów, które zostaną umieszczone w lokalnej prasie. Ważna jest także pomoc po pogrzebie, na przykład w organizacji stypy, co nieraz może przerastać rodzinę, ponieważ to spore przedsięwzięcie. Dobre zakłady mają także na wyposażeniu autokary, które można wynająć do przewozu żałobników z kościoła na cmentarz a z cmentarza na stypę. To oczywiście tylko część usług, o wszystkich można się dowiedzieć dzwoniąc do firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *