Usługi pogrzebowe w Tarczynie – komu zlecić organizację uroczystości?

zakład pogrzebowy w tarczynie

Przechadzając się po starej części pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku cmentarza parafialnego w Tarczynie w ciszy, w nastroju refleksyjnym można z położonych w otoczeniu pięknej przyrody nagrobków zasłużonych obywateli oraz bohaterów powstań i wojen odczytywać historię miasta i regionu. Podobnie jak tu czas zatrzymał się także na cmentarzu żydowskim – nieco zaniedbanym, ale równie często odwiedzanym przez mieszkańców miasta i turystów.

Tarczyn – jak wybrać dobry zakład pogrzebowy?

Tarczyński cmentarz to nie tylko historia, ale także smutna codzienność – pożegnania najbliższych, którzy odeszli. Aby te pożegnania były godnym podsumowaniem Ich życia, warto usługi pogrzebowe zlecić najlepszym fachowcom w branży. W Tarczynie za wiodący uznawany jest zakład pogrzebowy „Cerber” Ewa Surmacz. To jedna z filii dużego, doświadczonego i wciąż rozwijającego się przedsiębiorstwa, które strzeże przestrzegania standardów jakości usług funeralnych niczym mityczny Cerber – strażnik świata zmarłych.

Zgodnie z opisem ze strony tarczyn.pogrzeby-cerber.pl w katalogu usług zakładu pogrzebowego „Cerber” znaleźć można wszystkie działania, które składają się na organizację pochówków.

Zakład pogrzebowy „Cerber” – zakres usług

Zakład Cerber działający na terenie Tarczyna, Grójca, Mroków, Rembertowa, Leśnej Polany, Praźmowa i innych okolicznych miejscowości działając na zlecenie rodziny – organizatora pogrzebu wykonuje wszelkie prace – usługi pogrzebowe, których zwieńczeniem jest uroczystość pożegnalna na cmentarzu.

Pierwszy etap to eksportacja ciała – transport z dowolnego miejsca do przechowalni. Następnie podejmowane są czynności urzędowe w USC, ZUS (lub u innego ubezpieczyciela), na plebani, w administracji cmentarza.

Pracownicy przygotowują grób oraz ciało do pogrzebu. W zależności od rodzaju pochówku (tradycyjny lub z kremacją) w firmie można zakupić trumnę lub urnę oraz inne akcesoria pogrzebowe, zamówić kwiaty, nekrologi, transport oraz inne usługi (stypa, oprawa medialna pogrzebu, mowa pożegnalna na pogrzebie świeckim, opieka nad grobem).

Kompleksowość usług świadczonych przez zakład pogrzebowy „Cerber” sprzyja wygodzie pogrążonych w żałobie rodzin Zmarłych – wystarczy zgłoszenie o zgonie dokonane telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie tarczyn.pogrzeby-cerber.pl aby uzyskać wszelką pomoc i wsparcie. Znaczną pomocą jest także umieszczony na stronie firmowej poradnik – na pewno będzie on cenny dla tych, którzy po raz pierwszy stają przed takim poważnym wyzwaniem, jakim jest organizacja ostatniego pożegnania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *