Zakład pogrzebowy Memento Mori – najwyższe standardy usług pogrzebowych

pogrzeb warszawa

Umartwiający się pobożni średniowieczni mnisi zwykli powtarzać: Memento mori! – Pamiętaj o śmierci! Choć świadomość nieuchronności śmierci towarzyszy nam przez całe życie, to na jej nadejście rzadko jesteśmy gotowi. Pochówek, który jest obowiązkiem rodziny to trudne i kosztowne zadanie, więc warto zlecić jego wykonanie wyspecjalizowanej firmie

Zakład pogrzebowy Memento Mori

Dom Pogrzebowy Memento Mori znajduje się w sercu stolicy w Śródmieściu przy ulicy Nowogrodzkiej. Swoje usługi firma poleca mieszkańcom centrum oraz innych dzielnic Warszawy i miejscowości usytuowanych poza jej granicami. Biuro zakładu znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie. Na miejscu można załatwić wszelkie formalności związane ze zleceniem usług pogrzebowych oraz dokonać wyboru i zakupu akcesoriów (trumna, urna, tabliczki, ubrania, dekoracje kwiatowe itp.). Organizatorzy pogrzebu mogą także zapoznać się z ofertą Memento Mori za pośrednictwem serwisu internetowego https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html. Zgłoszenia telefoniczne lub e-mailowe przyjmowane są w trybie alarmowym przez całą dobę – zakład pogrzebowy pracuje przez okrągły rok.

Usługi pogrzebowe w Domu Pogrzebowym Memento Mori

Zgłaszające się do zakładu rodziny zmarłych uzyskują opiekę, wsparcie i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych. Zakład pogrzebowy pomaga w uzyskaniu aktów USC i zasiłku pogrzebowego ZUS (KRUS, MSWiA, MON), pozwolenia na pochówek od starosty w przypadku konieczności sprowadzenia zwłok z zagranicy, rezerwacji miejsca na cmentarzu. Wspólnie lub w porozumieniu z rodziną opracowywany jest scenariusz ceremonii pogrzebowej.

Pracownicy firmy zajmują się przygotowaniem grobu i ciała. Pogrzeb może być tradycyjny z odprowadzeniem ciała do grobu lub poprzedzony spopieleniem, po którym urna z prochami umieszczana jest w grobie albo w kolumbarium. Zadaniem pracowników zakładu jest przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii. Rodzina nie musi martwić się o transport, nekrologi, rezerwację stypy, zamówienie wiązanek.

Dom Pogrzebowy Memento Mori świadczy usługi transportowe na terenie kraju i zagranicy, wykonuje ekshumacje oraz na zlecenie opiekuje się grobami. Dokładny wykaz usług wraz z opisem, bogata galeria fotograficzna, poradnik dla rodzin oraz opinie zlecających usługi pogrzebowe znajdują się na stronie https://memento-mori-warszawa.pl/. Tu także za pomocą formularza kontaktowego klienci mogą wysłać zapytanie lub zgłoszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *